Parduodu prastos būklės namą. Ar tikrai reikia energinio sertifikato notarui?

Komentarų: 0

Planuojant parduoti nekilnojamąjį turtą, pavyzdžiui, namą, sodybą ar kitos paskirties pastatą, susidursite su reikalavimu pateikti pastato energinio naudingumo sertifikatą. Notaras reikalauja šio dokumento, siekdamas užtikrinti, kad pirkėjas būtų informuotas apie pastato energijos efektyvumą. Tačiau yra situacijų, kai šis sertifikatas nėra privalomas.

Kada energijos naudingumo sertifikatas nėra privalomas?

  1. Prastos būklės pastatai: Pastatai, esantys prastos būklės, gali būti atleisti nuo energinio naudingumo sertifikavimo. Jei pastate langai yra išdužę, pastatas sugriuvęs, šildymo sistema neveikia, toks pastatas gali būti parduotas be energinio naudingumo sertifikato.

Peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą, kuriame matomas prastos būklės pastatas, kuris gali būti parduotas be energinio naudingumo sertifikato. Vaizdo įraše aiškiai matyti, kad daugelis pastato langų yra išdužę, pastato konstrukcija prastos būklės, o šildymo sistema neveikia. Tokiam pastatui mes galime išduoti pažymą, patvirtinančią, kad pastatas nesertifikuojamas.

Pažyma Notarui

Jei jūsų parduodamas pastatas atitinka aukščiau aprašytas sąlygas ir nėra tinkamas sertifikavimui dėl prastos būklės, mes galime jums padėti. Mes išduodame pažymą, patvirtinančią, kad pastatas nesertifikuojamas. Ši pažyma atitinka notaro reikalavimus ir leis jums užbaigti pardavimo sandorį be energinio naudingumo sertifikato.

Kodėl Rinktis Mūsų Paslaugas?

  • Greitis: Mes greitai ir efektyviai išduodame reikalingas pažymas, kad galėtumėte užbaigti sandorį laiku. Pažymą galime išduoti per 1 darbo dieną.
  • Patikimumas: Mūsų išduodamos pažymos atitinka visus teisinius reikalavimus ir yra priimamos notarų.

Kreipkitės dėl konsultacijos

Jei abejojate, ar jūsų pastatui reikalingas energinio naudingumo sertifikatas, ar norite gauti pažymą dėl pastato nesertifikavimo, susisiekite su mumis. Mes suteiksime jums visą reikalingą informaciją.

Kontaktai:

  • Telefonas: +370 648 27277
  • El. paštas: info@sertifikatas24.lt
Ankstesnis įrašas
Parama namo renovacijai 2024 (APVA): Ar bus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed