A++ klasės namo reikalavimai

1 komentaras
A++ namo sertifikavimas

A++ klasės namo reikalavimai paprastai atitinka aukščiausią energijos efektyvumo lygį. Tokių namų statyboje ir projektavime taikomos labai griežtos energijos taupymo priemonės. Štai keli pagrindiniai A++ klasės namo reikalavimai:

  1. Aukštas šilumos izoliacijos lygis: Sienos, stogas, grindys ir langai turi būti puikiai izoliuoti, kad būtų užtikrintas mažas šilumos nuostolis per namo išorę. Tai gali būti pasiekiama naudojant aukštos kokybės šilumą izoliuojančius medžiagas.
  2. Energiją taupantys langai ir durys: Langai ir durys turėtų būti labai sandarios konstrukcijos su dviem arba trimis stiklų sluoksniais, kurie sumažina šilumos pralaidumą ir užtikrina gerą garso izoliaciją. Taip pat gali būti naudojami energiją taupantys užuolaidų ir žaliuzių mechanizmai.
  3. Efektyvi šilumos ir karšto vandens sistema: Namas turėtų būti aprūpintas aukštos efektyvumo šilumos siurbliais, kondensaciniais katilais ar kitomis šilumos tiekimo sistemomis, kurios maksimaliai išnaudoja šilumos energiją. Taip pat rekomenduojama naudoti energiją taupančias karšto vandens tiekimo ir cirkuliacijos sistemas.
  4. Efektyvus vėdinimas: A++ klasės namuose būtina užtikrinti optimalų oro mainą. Tai gali būti pasiekiama naudojant šilumą rekuperuojančias vėdinimo sistemas, kurios suteikia šviežio oro tiekimą ir pašalina drėgmę, išlaikant gerą oro kokybę.
  5. Energiją taupantis apšvietimas: Rekomenduojama naudoti energiją taupančias šviestuvų lempas, pavyzdžiui, LED arba CFL lempas, kurios yra efektyvios ir ilgaamžės.
  6. Automatinis šilumos reguliavimas: Galima įdiegti šilumos reguliavimo sistemas, kurios kontroliuoja šilumos tiekimą pagal vidinį oro temperatūros reguliavimą, užtikrinant optimalų energijos vartojimą.

Šie yra tik pagrindiniai A++ klasės namo reikalavimai. Svarbu pasikonsultuoti su ekspertais ir atlikti išsamią projekto analizę, siekiant pasiekti aukščiausią energijos efektyvumo lygį.

Ankstesnis įrašas
B klasės namo reikalavimai: Klientui paskaičiuota, kokius darbus reikia atlikti
Kitas įrašas
Langų atitikties deklaracija: svarbus dokumentas sertifikuojant pastatus

1 komentaras. Leave new

  • Sveiki. As pasiklydes istatymuose ir naujuose reglamentuose. Siuo metu statant nauja gyvenama nama reikes projekto, leidimo ir kad jis atitiktu A++ klase nepriklausomai nuo namo dydzio net sakykim jei jis 16m2, bet butu registruojamas kaip gyvenamas namas?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed