Namų modernizavimo programa: Pasinaudokite galimybėmis 2024 m.

6 komentarai

Ar esate fizinis asmuo, turintis valdomą vieno arba dviejų butų gyvenamąjį namą? Tai yra puiki proga pasinaudoti inovatyvia Namų Modernizavimo Programa, kurios tikslas – skatinti energijos efektyvumą ir sumažinti šiluminės energijos sąnaudas. tuo siekiama, kad jūsų namai taptų ne tik jaukesni, bet ir draugiški aplinkai.

Kas Gali Būti Pareiškėjas?

Pareiškėju gali būti fizinis asmuo, valdantis vieno arba dviejų butų gyvenamąjį namą, kurio statyba yra užbaigta ir įregistruota Nekilnojamojo Turto Registre. Užtikrinkite, kad pastato baigtumo procentas būtų ne mažesnis kaip 100 proc.

Koks Yra Projekto Tikslas?

Projekto tikslas – modernizuoti namus taip, kad pasiektume ne mažesnę nei B namo energinio naudingumo klasę ir sumažintume šiluminės energijos suvartojimo sąnaudas ne mažiau kaip 40%. Tikslas, kad jūsų namai būtų ne tik šiuolaikiški, bet ir ekologiški.

Kaip Atrenkami Finansuojami Projektai?

Projektai yra atrenkami konkurso būdu, vadovaujantis prioritetiniais projektų atrankos kriterijais. Atkreipkite dėmesį, kad projekto registracijos formos pateikimo greitis neturi įtakos kompensacijos skyrimui.

Pagal Kokius Kriterijus Vertinami Projektai?

Vertinama projektai pagal turėtą aukščiausią namo energinio naudingumo klasę prieš atnaujinimą. Taip pat suteikiama pirmenybė projektams su didžiausiomis planuojamų šiluminės energijos suvartojimo sąnaudomis.

Koks Yra Kompensacijos Dydis?

Maksimalus kompensacijos dydis vienam pareiškėjui yra 14 500 Eur. Kompensacija apskaičiuojama pagal namo naudingą plotą iki atnaujinimo, o fiksuotas dydis už 1 kvadratinį metrą namo naudingo ploto yra 75 eurų.

Kaip Galiu Gauti Paramą?

Jei esate suinteresuotas gauti paramą, stebėkite kvietimo informaciją čia ir užpildykite registracijos formą kvietimo galiojimo metu.

Per Kiek Laiko Reikės Įgyvendinti Projektą?

Projektą ir išlaidų kompensavimo prašymą privaloma įgyvendinti ne vėliau kaip per 15 mėnesių nuo projekto registracijos formų pateikimo pabaigos dienos.

Ką Turiu Pateikti Kartu su Projekto Registracijos Forma?

Suformuokite aiškias nuotraukas namo būklės prieš atnaujinimą, pasidarykite namo energetinio naudingumo sertifikatą jį reiks pateikti registruojantis, gaukite notaro patvirtintą arba įregistruotą įgaliojimą atstovauti pareiškėjui jeigu nesate namo savininkas, ir būkite pasirengę įgyvendinti projektą per nustatytą laikotarpį.

Kokie Yra Kompensacinės Išmokos Gavimo Sąlygos?

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kompensacinė išmoka negali būti gauta tam pačiam namui, kuriam jau buvo išmokėta kompensacinė išmoka ankstesniais metais. Taip pat, jokios kompensacijos neskiriame, jei namas yra areštuotas ar vykdoma ūkinė-komercinė veikla.

Koks Yra Pagrindinis Teisės Aktas?

Kompensacijų gavimą reglamentuoja Klimato Kaitos Programos kompensacinių išmokų teikimo tvarka, kurią rasite čia.

Sužinokite daugiau apie programą ir būkite dalis ekologiškai mąstančių, prisijunkite prie mūsų planetos išsaugojimo! Daugiau informacijos galime suteikti el. paštu: info@sertifikatas24.lt

Ankstesnis įrašas
Langų atitikties deklaracija: svarbus dokumentas sertifikuojant pastatus
Kitas įrašas
Parama namo renovacijai 2024 (APVA): Ar bus?

6 komentarai. Leave new

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed